O mně

Lenka Horníčková

Jmenuji se Lenka Horníčková a vítám Vás na svých stránkách. Provádím kosmetiku, masáže a pedikúru. Své praxi se věnuji aktivně od roku 2000.

Kosmetické ošetření provádím přípravky Nobilis Tilia - česká přírodní aromaterapeutická kosmetika, která je správnou volbou pro každého komu záleží na svém zdraví, ale také na životním prostředí.Obsahuje éterické oleje, které mají tonizační, čistící, zjemňující a hojivé účinky na pleť. Již prastaré národy věděli, že v přírodě je síla, ale také krása a že rostliny mají vzácnou schopnost uzdravovat. Nobilis Tilia mě zaujala svým přístupem k výrobě a šetrnému zpracování svých produktů s ohledem na přírodu a životní prostředí. Je to certifikovaná přírodní a bio kosmetika. Přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Je prokázáno, že přírodní éterické oleje mají schopnost pronikat hluboko do lidského organismu a přispívat ke zlepšení fyzického zdraví a duševní pohody. To je jednou z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s kosmetikou syntetickou. Snažím se přinášet do kosmetického ošetření novinky, abyste si je mohly vyzkoušet na vlastní kůži.

Nabízím širokou škálu masáží, kterou průběžně rozšiřuji absolvováním dalších doplňkových kurzů a nových terapeutických metod. Z mé nabídky si můžete vybrat mezi reflexními, relaxačními či uvolňujícími masážemi a technikami. Ze své praxe zdravotní sestry spojené se studiem anatomie vím, že je třeba přizpůsobit masáže individuálním potřebám zákazníka. K masážím používám aromaterapeutické a éterické oleje značek Nobilis Tilia a Saloos.

Pedikúru provádím nejen mokrou, ale i přístrojovou suchou, kterou je možno doplnit o relaxační či reflexní masáž plosek nohou, lakování klasické a nebo Striplac.