Masáž, Rehabilitační cvičení - LenkaVásDáDokupy.cz

Nabídka masáží

Masáž je jednou z nejstarších léčebných metod, které vyžadují znalost lidského těla i duše. Kvalitni masáž Vám pomůže k odstranění či zmírnění bolesti svalů, kloubů a kostí.

Klasická masáž

Je nejčastěji používanou masáží, napomáhá k uvolnění spasmů a blokád v důsledku přetěžování organismu. Uvolňuje a prokrvuje svalstvo a má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek.

Relaxační masáž

Celkově uvolňuje organismus, odstraňuje stres, bolestí a ztuhlost. Hýčká tělo i ducha a navozuje pocit vnitřní harmonie a uvolnění.

Reflexní masáž

Je metoda založená na aktivaci vnitřních orgánů masáží nervových zakončení jednotlivých orgánů těla na ploskách chodidel.

Manuální lymfodrenáž

Je jemná technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Působí příznivě na krevní a lymfatický oběh, zlepšuje otoky a celulitidu.

Aromaterapeutická masáž

Využívá éterické oleje, které mají blahodárné účinky na organismus. Je to terapie pro tělo i ducha, působí výborně na nervovou soustavu. Aromaterapie podporuje imunitní systém a stabilizuje psychiku vhodně zvolenými éterickymi oleji přímo na míru každému klientovi.

Havajská masáž Lomi-lomi

Hluboce relaxační masáž, působí na meridiány vnitřních orgánů, aktivuje energetická centra, harmonizuje celý organismus střídáním měkkých a hlubokých technik.

Dornova a Breussova mastáž

Metoda, která se používá na napravení vychýlených obratlů do stran, na narovnání skoliózy a napravení kloubů. Technika spočívá v aktivní manipulaci s klientem a s postiženou oblastí.

Indická masáž hlavy

Jedná se o masáž hlavy, při které se masíruje vlasová i obličejová část, oblast trojklanného nervů, krk, ramena trapézový sval. Účinkuje proti bolestem hlavy a očí a proti stresu.

Kromě výše uvedených masáží nabízím také masáž anticelulitidní, těhotenskou a také využití baněk a mobilizačních technik.