Masáž, Rehabilitační cvičení - LenkaVásDáDokupy.cz

Nabídka kosmetického ošetření

Základní kosmetické ošetření (60 min)

Obsahuje konzultaci, úpravu obočí, povrchové čištění, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí a mechanicky, peeling, krátká masáž obličeje (10 min), aplikace masky dle pleti, tonizaci a závěrečnou péči.

Dle typu pleti a oblíbené vůně si můžete vybrat levandulové, růžové, citrusové, šalvějové a další.

Ošetření Anti-age de luxe (70 min)

Obsahuje konzultaci, úpravu obočí, povrchové čištění růžovou pleťovou vodou, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí a mechanicky, bioaktivní liftingové sérum, masáž obličeje a dekoltu růžovým olejem, oční masku, masku, vitamin A, E, hylauronové sérum, bioaktivní oční krém a závěrečný krém.

Parfemace je založena na růží damašské-OTTO, která je nejluxusnějším éterickým olejem v kosmetice, má výrazné omlazující účinky, příznivě působí na suchou a zralou pleť a je také zvláště vhodný pro nastávající maminky.

Enzymatické ošetření Biofáze (90min)

Tato unikátní metoda je založena na stimulaci enzymů, které naše pokožka přirozeně obsahuje.Tyto enzymy jsou důležité pro aktivaci ozdravných procesů, které mají za následek revitalizaci a detoxikaci pleti. Pomáhají také při redukci vrásek, poruchách pigmentace, akné, ekzémech a rozšířených žilkách.

Metoda Biofáze je založena na regeneraci buněčných struktur kožní tkáně, tepelnými změnami dochází při ošetření k jejich stimulaci.

Kosmetické ošetření spočívá v aplikaci 3 druhů enzymatických sér, kdy každé působí 10 minut. Prvni a druhé sérum je vždy stejné (Geranium, Tymián) a třetí závěrečné sérum je vybíráno podle aktuální pleti (Levandule, Bazalka, Koriandr, Santal, Calendula, Šalvěj)

Kosmetické ošetření obsahuje konzultaci, úpravu obočí, čištění, peeling, séra biofáze, relaxační masáž obličeje a dekoltu, aplikace vitamínů, maska, tonizace, závěrečná péče.